Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Wkładki korygujące , Podkarpackie, Przemyśl

Podziel się:
 

Wkładki korygujące

Cena: 450.00 PLN
 
 

Wkładki korygujące

Skoryguj postawę ciała - indywidualny dobór wkładek i obuwia 

 

Coraz częściej doskwierają Ci dolegliwości bólowe w obrębie nóg i kręgosłupa? 

Przeważnie przyczyną takich problemów jest nieprawidłowe ustawienie osi ciała. Wynika to ze zmian deformacyjnych występujących już w "podstawie" naszego ciała, czyli stopie. 90% społeczeństwa cierpi na problemy związane z koślawością czy płaskostopiem. Wadliwe ułożenie stopy niesie za sobą kolejne kłopoty zdrowotne całego organizmu, a w szczególności układu ruchu.

 

Oferujemy indywidualny dobór wkładek korygujących wykonanych wg metody odciążającej Jurtin Medical. Dopasowane indywidualnie wkładki zapewniają prawidłowe ułożenie/ustawienie stopy w jej anatomicznym układzie, co pozwala na korektę całego ciała. Zapobiega to powstawaniu dalszych problemów związanych z układem ruchu i korzystnie wpływa na już istniejące. 

 

W naszych gabinetach podologicznych do indywidualnie wykonanej wkładki Jurtin Medical, gwarantujemy dobór bardzo wygodnego obuwia Arcopedico.pl, które zrodziło się w umyśle geniusza z zamysłem zapewnienia odpowiedniego wsparcia dla łuku stopy. Obuwia zawdzięcza swój sukces przede wszystkim jednej idei: SOS dla stóp.

 

Przemyśl , ul. Ratuszaowa 10

Rzeszów ul. Hetmańska 62/4

tel 799 982 259 lub  733 978 833

Justyna

Lokalizacja:
Podkarpackie, Przemyśl
Dodano: 16.10.2017
ID ogłoszenia: 1218706 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 128 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia

Wkładki przeciw chrapaniu

Wkładka doustna Oniris to skuteczne rozwiązanie w walce z uciążliwym chrapaniem i bezdechem sennym. Jej działanie p... Kategoria: Usługi Pozostałe
Mazowieckie Warszawa Dodane: 02-08-2018
Cena: 1.00