Dodaj ogłoszenie

Wiosenna moc witamin i ekstraktów roślinnych!, Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Podziel się:
 

Wiosenna moc witamin i ekstraktów roślinnych!

Cena: 39.00 PLN
 
 

Wiosenna moc witamin i ekstraktów roślinnych!

CANCPREV to połączenie wzajemnie się uzupełniających 7-miu aktywnych składników pochodzenia roślinnego i naturalnego o bardzo wysokiej aktywności biologicznej.

CANCPREV to nowy, rewolucyjny suplement diety zawierający kompleks składników, którego działanie wspiera profilaktykę zdrowotną w sposób dotychczas nieosiągalny przez inne dostępne produkty, przeznaczony do codziennej suplementacji dla osób dbających o zdrowie.
 
Działanie substancji aktywnych zawartych w suplemencie diety CANCPREV określa się w literaturze medycznej oraz publikacjach popularno-naukowych jako mogących wspierać szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową.

Składnikom suplementu diety CANCPREV przypisuje się również działanie antyoksydacyjne. Podkreśla się także ich właściwości silnie wspomagające naturalną odporność.

 AXEKURKUMIN COMPLEX DER 10:1

( Curcuma longa L. + Piper nigrum + Capsicum frutescens L. ) – EKSTRAKT 500mg+20mg+20mg*
 Wysokoskoncentrowany ekstrakt z korzenia KURKUMY w synergicznej kompozycji z piperyną oraz kapsaicyną dający unikalną przyswajalności kurkuminy. Ekstrakt zawiera tylko naturalny korzeń kurkumy bez chemicznych dodatków i polepszaczy. Ekstrakt nie jest izolowany do samego ekstraktu kurkuminy, dzięki czemu zostały zachowane liczne substancje, które uzupełniają lub wzmacniają działanie kurkuminy.
 

 AXEBROCCO COMPLEX  DER 10:1

( Brassica oleracea L. ) – EKSTRAKT 120mg*
 Silnie skoncentrowany ekstrakt z brokułów – wielokrotnie bardziej niż same brokuły.
Axebrocco complex to aktywny ekstrakt z brokułów wytwarzany w procesie zachowującym wszystkie właściwości brokułów zwielokrotnione przez wysoką koncentrację substancji.
 
SELEN MAX - 120µg*
 Selenian sodu zawarty w CANCPREV®, w porównaniu do organicznych związków selenu jest szybciej przyswajalny przez organizm. Jego przyswajalność jest na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje szybkie wysycenie organizmu tym pierwiastkiem szczególnie jeśli jego poziom uległ obniżeniu w wyniku dużego obciążenia fizycznego lub umysłowego. Selen zawarty w preparacie jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

 WITAMINA D3 MAX - 40µg*

 Witamina D3 zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

ŻURAWINA EKSTRAKT COPMLEX  DER 25:1
( Vaccinium Macrocarpon L. ) – EKSTRAKT 120mg*
 Wysoce skoncentrowany ekstrakt z żurawiny wielkoowocowej to składnik o wyjątkowych właściwościach. W każdej kapsułce suplementu CANCPREV® znajduje się ekstrakt, który odpowiada wielokrotnie wyższej ilości owoców żurawiny ze względu na bardzo wysoką koncentrację. Ekstrakt jest pochodzenia europejskiego. Jest bardzo dobrze przyswajalny przez organizm.
 
AXEGARLIC COMPLEX  DER 10:1
( Allium Sativum L. ) – EKSTRAKT 120mg*
 Wysokoskoncentrowany ekstrakt z czosnku. Wykorzystany ekstrakt zachowuje wszystkie biologiczne właściwości czosnku. Ekstrakt posiada europejską jakość i nie wykorzystuje zamienników chemicznych upośledzających wchłanianie oraz czystość produktu.
 
WITAMINA K MAX - 150µg*
 Witamina K zawarta w preparacie została dobrana w takiej ilości, żeby w sposób bezpieczny i regularny suplementować witaminę bez obaw o jej przedawkowanie w wyniku nadmiernego spożycia.

 

Kasia Stanek

Lokalizacja:
Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
Dodano: 09.04.2018
ID ogłoszenia: 1239391 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 84 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Wiosenna moc witamin i ekstraktów roślinnych!

CANCPREV to połączenie wzajemnie się uzupełniających 7-miu aktywnych składników pochodzenia roślinn... Kategoria: Zdrowie - Uroda Dieta
Mazowieckie Mińsk Mazowiecki Dodane: 09-04-2018
Cena: 39.00

Wiosenna pozyczka

Oferta pozyczkowa na wiosenne wydtki   Zadzwoń i dowiedz się więcej o ofercie    ... Kategoria: Usługi Pożyczki
Lubelskie Krasnobród Dodane: 10-04-2018
Cena: 0.00

Wiosenna Pożyczka

Wiosenna Pożyczka bez poręczycieli minimum formalności na dowolny cel kredytowanie do 10lat ... Kategoria: Usługi Pożyczki
Śląskie Zabrze Dodane: 06-04-2018
Cena: 1.00

Wiosenna pożyczka

Wiosną wszystko budzi się do życia...Wiosną najwięcej jest promocji :)Nasza firma pożyczkowa także ma promocje :)... Kategoria: Usługi Pożyczki
Małopolskie Tarnów Dodane: 28-02-2019
Cena: 5000.00