Dodaj ogłoszenie

Tłumaczenia-najlepiej i najszybciej w Lublinie!, Lubelskie, Lublin

Podziel się:
 

Tłumaczenia-najlepiej i najszybciej w Lublinie!

Cena: 1.00 PLN
 
 

Tłumaczenia-najlepiej i najszybciej w Lublinie!

Potrzebujesz szybkiego i bezbłędnego przetłumaczenia ważnych dla Ciebie dokumentów? Dobrze trafiłeś!  W VOAL oferujemy tłumaczenia zwykłe, przysięgłe oraz tłumaczenia dla firm. Ekspresowo, rzetelnie i dopasowane do Twoich wymagań.

v  W ramach tłumaczenia zwykłego wykonujemy także korektę prac dyplomowych, tłumaczymy artykuły naukowe, teksty użytkowe.

v  W ramach tłumaczenia przysięgłego przetłumaczymy: dokumenty urzędowe, dyplom + suplement, pełnomocnictwo, zaświadczenia, dokumentacja medyczna, dokumenty samochodowe, dokumenty USC, apostille, akt notarialny, umowy.

v  Coraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszą się specjalne pakiety tłumaczeń biznesowych.

 

Oferta specjalna! :

  • pakiety dla firm
  • zniżki dla studentów – 10%
  • korekta, weryfikacja gotowych tłumaczeń
  • tłumaczenia ustne przysięgłe podczas czynności notarialnych
  • tłumaczenia ustne spotkań biznesowych

 

Tłumaczymy już od 9,99 zł! Współpracujemy w tłumaczami specjalizującymi się w różnych branżach. Zlecając nam wykonanie tłumaczenia dla firm zyskują Państwo 100% pewność, że trafi ono do specjalisty w danej dziedzinie.

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia na spotkaniach biznesowych lub tłumaczenia dokumentacji zapraszamy do kontaktu ( tel. +48 727 800 696 lub +48 793 913 911).

Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11. Przyjdź, zapytaj, skorzystaj 

Ogłoszenie wyświetlono 49 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Tłumaczenia-najlepiej i najszybciej w Lublinie!

Potrzebujesz szybkiego i bezbłędnego przetłumaczenia ważnych dla Ciebie dokumentów? Dobrze trafiłeś!  ... Kategoria: Usługi Dla firmy - biura
Lubelskie Lublin Dodane: 23-07-2019
Cena: 1.00