Dodaj ogłoszenie

Tarzan, poznaj jego historię, pokochaj i adoptuj!, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Tarzan, poznaj jego historię, pokochaj i adoptuj!

Cena: 0.00 PLN
 
 

Tarzan, poznaj jego historię, pokochaj i adoptuj!

Tarzan, poznaj jego historię, pokochaj i adoptuj!

W schronisku zawsze czujny, z oczami pełnymi strachu i niepewności. Jeden z najbardziej wystraszonych psów, jakie poznali tam wolontariusze.
TARZAN
Kiedyś każdy najmniejszy niepokój gnał go w stronę suni, z którą się wychował. Była jego jedyną bliską istotą i u niej szukał wsparcia. Od dnia jej adopcji Tarzan został w boksie sam ze swoimi lękami, wrażliwością i brakiem poczucia bezpieczeństwa.

W warunkach schroniska pomimo czasu, cierpliwości, zrozumienia, jakimi wolontariusze obdarzali Tarzana, nigdy nie zaufał człowiekowi.

Pewnie do dzisiaj nic by się nie zmieniło, gdyby nie znaleziono guza w brzuszku Tarzana. Szczęśliwie znalazł się też ktoś, kto zgodził się tymczasowo otoczyć Tarzanka troskliwą domową opieką pooperacyjną! Stokrotne dzięki!
Dziś już guz usunięty! Szwy zdjęte. Rana ładnie się goi! Pacjent czuje się coraz lepiej.
Coraz lepiej też czuje się w warunkach domowych. Zachowuje czystość :) Na spacery chodzi regularnie. Po schodach i na drugie piętro wszedł na własnych łapach! :) I powolutku coraz chętniej przyjmuje dotyk, głaskanie. Ba! Wydaje się, że czasem sam tego szuka :)

A my nieustannie szukamy kolejnego domu dla Tarzanka - najlepiej domu stałego!
Już dawno wykorzystaliśmy podarowane dwa tygodnie w dotychczasowym DT. Tarzan wciąż jest bezdomny. Czas nagli! A telefony milczą.
Zdaje się, że potrzebujemy silnego wsparcia w poszukiwaniach domu dla Tarzana. Rozsyłajcie więc wici po świecie o wrażliwym Tarzanku, który szuka swojego człowieka!

Tarzan bardzo potrzebuje opiekuna cierpliwego, spokojnego i pełnego zrozumienia dla lękliwego wychowanka schroniska. Potrzebuje kogoś, kto podaruje Tarzanowi bezpieczny dom. Zrozumie lęki Tarzana i pozwoli mu naprawdę zaufać człowiekowi. Najprawdopodobniej zrównoważona i społeczna suczka rezydentka może być dla Tarzanka najlepszą nauczycielką i wsparciem.

Oby bursztynowo-miodowe oczy Tarzana nie zniknęły w mroku schroniskowej budy...

chcesz pomóc Tarzanowi? skontaktuj się z wolontariuszami.
Agnieszką - 504 720 956, dziemidko@wp.pl
Olą - 605 336 010
Dorotą - dorotabujwid@wp.pl, SMS 512 309 361

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 06.08.2019
ID ogłoszenia: 1294123 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 6 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Kaja, delikatna i nieśmiała sunia, niewielkich rozmiarów POKOCHAJ

Kaja, delikatna i nieśmiała sunia, niewielkich rozmiarów POKOCHAJ KAJA to około 3 letnia sunia która w... Kategoria: Zwierzęta Wielorasowe
Mazowieckie Warszawa Dodane: 03-07-2019
Cena: 0.00

Barry, pozytywny psiak, przyjazny i młody - pokochaj i adoptuj!

Barry, pozytywny psiak, przyjazny i młody - pokochaj i adoptuj! Barry. Kilka tygodni temu do gminnego przytuliska traf... Kategoria: Zwierzęta Wielorasowe
Mazowieckie Warszawa Dodane: 04-01-2019
Cena: 0.00

Młodziutki szorściak Fuks, wesoły, niekonliktowy - pokochaj ekstrapsa!

Młodziutki szorściak Fuks, wesoły, niekonliktowy - pokochaj ekstrapsa! Fuks, to średniej wielkości, nieco ponad ro... Kategoria: Zwierzęta Wielorasowe
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 15-06-2019
Cena: 0.00

Gotowe! Rozpoznajemy kazdy dochód!

Gotowe! Rozpoznajemy kazdy dochód! Akceptujemy dzialalnosc komorników. W naszej ofercie znajdziesz sze... Kategoria: Usługi Pozostałe
Kujawsko - pomorskie Barcin Dodane: 13-05-2019
Cena: 1.00

Biała to kochana i energiczna sunia, pokochaj ją!

Biała to kochana i energiczna sunia, pokochaj ją! BIAŁA to około 2 letnia sunia która waży 16 kg. Uczy się... Kategoria: Zwierzęta Wielorasowe
Mazowieckie Warszawa Dodane: 03-07-2019
Cena: 0.00