Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Stuku puku, dzyń, dzyń, dzyń!, Śląskie, Katowice

Podziel się:
 

Stuku puku, dzyń, dzyń, dzyń!

Cena: 0.00 PLN
 
 

Stuku puku, dzyń, dzyń, dzyń!

Stuku puku, dzyń, dzyń, dzyń!

Jestem sobie Fafik ,mam latek trzy i szukam przyjaciela. Trochę niepozorny ze mnie kawaler- nie za duży , nie za mały, trochę skryty. Jednak kiedy już się otworzę okazuje się, że jestem wesołym, zakręconym psiakiem. Wszystkich wokół zarażam pozytywną energią. Uwielbiam zabawę, spacery a nade wszytko kiedy ktoś poświęca mi uwagę.
Nie zawsze taki byłem - bywało ciężko w moim psim życiu to fakt. Spotkałem na swej drodze złych ludzi, jak większość psów, które jak ja czekają na dom w hotelach, schroniskach. No, ale ja nie o tym.
Jak już wspomniałem na wstępie szukam przyjaciela na dobre i na złe. Człowieka, który pokocha mnie i ofiaruje mi dom, którego nigdy nie miałem. Jeśli potrzebujesz u swego boku wesołego, troszkę szalonego futrzanego przyjaciela- jestem do usług!
Pies Fafik, kundelek ok 3 lata, wykastrowany, zaszczepiony , szuka przyjaciela

Kontakt w sprawie adopcji : 500-18-19-20

Ogłoszenie wyświetlono 66 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.