Dodaj ogłoszenie

Sprzedam forum internetowe o profilu psychologia, randki, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Sprzedam forum internetowe o profilu psychologia, randki

Cena: 70000.00 PLN
 
 

Sprzedam forum internetowe o profilu psychologia, randki

Przedmiotem sprzedaży jest forum internetowe o profilu psychologiczno-randkowym: samotnosc-forum.waw.pl. 

Forum zawiera ogłoszenia o tematyce randkowej oraz towarzyskiej.

Forum istnieje aż od marca 2011 roku. Posiada ponad 3600 użytkowników, prawie 2600 tematów i prawie 78000 napisanych postów. Wśród nich stale piszący, aktywni użytkownicy forum, piszący tam już od lat (forum istnieje nieprzerwanie ponad 6 lat, a obecnie jest to +/- 6,5 roku).

Forum posiada ogromny potencjał, który przy odrobinie pracy oraz poświęceniu czasu można z łatwością zwiększyć jego wielkość, popularność, a co za tym idzie - zwiększyć jego przychody.

Tematyka forum oscyluje w temacie samotność oraz wszystkim, co z tym tematem związane, a zatem czymś, co dotyczyć może każdego z ludzi - tak więc potencjał jest niepodważalny, ponieważ dotyczy teoretycznie każdego człowieka. Tematyka zatem jest bardzo uniwersalna, przy czym jednocześnie nie ma prawie konkurencji związanych z tą tematyką w polskojęzycznym internecie (jedyne inne większe forum o tematyce stricte samotności w polskim internecie obecnie już nie istnieje).

Oczywiście istnieje możliwość udostępnienia statystyk forum dla zainteresowanych oraz wszelkich niezbędnych informacji przy jego zakupie.

Forum znajduje się na skrypcie phpBB z modyfikacją phpBB by Przemo. Oprócz tego zainstalowanych jest kilka modów. Forum z łatwością można zaktualizować i modyfikować (w internecie znajduje się polskie przyjazne forum ze wsparciem dla skryptu phpBB by Przemo).

Kupno obejmuje:

1. Wszystkie pliki forum.

2. Baza danych.

3. Domena: samotnosc-forum.waw.pl - przeniesienie do innego panelu w serwisie AZ.PL lub innym, kod AuthInfo, cesja domeny.

4. Konto w serwisie hostingowym Firehost.pl na którym leży forum, czyli: pliki + domena. W tym wszystkie niezbędne dane logowania: do panelu klienta Firehost.pl i panelu admina Firehost.pl. 

Domena obecnie utrzymywana jest w serwisie AZ.pl. Natomiast po zakupie zostanie przeprowadzona cesja domeny do nowego właściciela, a sama domena zostanie przeniesiona albo do innego panelu w AZ.pl albo do innego serwisu wskazanego przez nowego właściciela (wedle preferencji). Tudzież udostępnienie kodu AuthInfo w celu wykonania samodzielnego transferu domeny. 

Oferuję również pomoc/wsparcie techniczne w procesie przenoszenia domeny.

Po zakupie istnieje możliwość korzystania w pełni z dotychczasowego konta hostingowego, ponieważ jest ono w cenie (można w panelu hostingu Firehost.pl bezproblemowo zaktualizować wszystkie dane, zamieniając je na swoje własne), na którym obecnie leży forum, jego pliki oraz baza danych lub przeniesienie do innego serwisu hostingowego (wedle preferencji właściciela).

Domena oraz hosting są opłacone na rok z góry.

Roczne koszta utrzymania hostingu oraz domeny są niewielkie. Hosting to standardowe współdzielone konto hostingowe, ponieważ forum, mimo dosyć pokaźnego rozmiaru, dzięki zoptymalizowanemu skryptowi, posiada niewielkie wymagania techniczne związane z jego utrzymaniem. Domena to również niewielkie koszta utrzymania rocznie. A sama obsługa skryptu forum, jego administracja, modyfikacja plików, aktualizacja skryptu, instalowanie nowych modów, czy dodatków są banalnie łatwe, proste i bezproblemowe.

Cena to 70 000 zł.

Istnieje możliwość negocjacji ceny, jak również możliwość ustalenia indywidualnych warunków transakcji.

Preferowany sposób transakcji, to bezpośredni przelew bankowy.

Proszę o poważne, rozsądne oferty oraz zadawanie pytań przez osoby realnie zainteresowane kupnem.

Proszę o kontakt poprzez e-mail.

Link do aukcji Allegro:
http://allegro.pl/forum-internetowe-o-profilu-psychologia-randki-i6944510364.html

Admin

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 03.09.2017
ID ogłoszenia: 1213371 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 64 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Sprzedam nową spółkę z VAT z 2017 roku!

Nie przegap! Tylko u nas spółki z o.o. z lipca 2017 roku zgłoszone do rejestru płatników VAT!Oferujemy ... Kategoria: Biznes Współpraca
Małopolskie Kraków Dodane: 16-08-2017
Cena: 0.00

Pudel toy najmniejszy z najmniejszych suczka sprzedam FCI

Piekna suczka pudel toy  po malenkich rodzicach 25-26 cm sprzedam metryka FCI.TEl.577 986 925... Kategoria: Zwierzęta Pudle
Śląskie Częstochowa Dodane: 13-06-2017
Cena: 6000.00

Sprzedam nowe i uzywane automatyczne linie pakujace + paletyzator

Sprzedam nowe i używane automatyczne : - linie pakujące (wagowe 5-25 kg )- linie objętościowe (10-80 l)- paletyzato... Kategoria: Maszyny - narzędzia Linie produkcyjne
Mazowieckie Płock Dodane: 11-07-2017
Cena: 0.00

Sprzedam spółkę 1749 zł

Szukasz pomysłu na własną firmę? Chcesz uniknąć męczących formalności? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie zna... Kategoria: Biznes Współpraca
Podkarpackie Rzeszów Dodane: 29-05-2017
Cena: 1749.00

Sprzedam spółkę, aktualizacja danych, rejestracja spółek, e biuro

Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w kwestii prowadzenia własnej działalności gospodarczej jednak przer... Kategoria: Biznes Współpraca
Łódzkie Łódź Dodane: 08-08-2017
Cena: 0.00