Sławno, działka inwestycyjna, budynek Usługowy, na sprzedaż

Dodane Wtorek, 14 Czerwca 2022, 13:53:33, ID ogłoszenia: 12886

Opis ogłoszenia

Sławno, ul. Polanowska, woj. Zachodniopomorskie, działka inwestycyjna, 1992 m2, zabudowana kompleksem budynków użytkowych, na sprzedaż, 3 900 000,- Pln.

WIĘCEJ ZDJĘĆ WKRÓTCE


Na sprzedaż działka nr 1373 o powierzchni 1992 m2, położona w miejscowości Sławno, przy ulicy Polanowskiej. Jest to teren zabudowy usługowo-mieszkalnej, wielorodzinnej i jednorodzinnej.
Nieruchomość zabudowana jest budynkiem użytkowym, w którym zorganizowany jest kompleks usług odnowy biologicznej i fizycznej.
Powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnego budynku 478,53 m2.
Całość ogrodzona, zamknięta bramą z napędem elektrycznym, obsługiwanym pilotem.


Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, Możliwa jest rozbudowa istniejącego budynku, jak również podział pod zabudowę mieszkalną bądź usługową.

Na chwilę obecną istniejąca zabudowa jest działającym klubem fitness i siłownią, dodatkowo wykonywane są usługi kosmetyczno- pielęgnacyjne. Wyposażenie pozostaje w cenie.

Nieruchomość w pełni wyposażona w uzbrojenie, teren częściowo utwardzony (parking ), oświetlony, wjazd od ulicy Polanowskiej. W sąsiedztwie zabudowa mieszkalna i usługowa

Najważniejsze informacje:

-cena 3 900 000,-Pln do negocjacji
-powierzchnia działki 1992 m2
-zabudowana budynkiem o charakterze usługowym ( siłownia i fitness)
-działający klub sportowy oraz usługi kosmetyczne
-teren ogrodzony i oświetlony
-działka położona na terenie o funkcji mieszkalno usługowej
-możliwość rozszerzenia istniejącej zabudowy


Sławno to miejscowość powiatowa przy trasie Szczecin ? Gdańsk. Odległość do nadmorskich miejscowości to ok 30 km do Darłowa, Ustki i Jarosławca. W sezonie letnim jest tu duże natężenie ruchu turystycznego.
Lokalizacja nieruchomości czyni ją dobrym miejscem pod zabudowe mieszkalną, usługi dla turystów lub siedzibę dużych i nieobecnych w Sławnie sieciowych marek oferujących uwielbianą przez młodzież i podróżnych żywnością.


Oferta warta polecenia, zapraszam serdecznie do kontaktu i na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.

W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę na terenienieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Sławnie ul. Basztowa 3a, 76-100 Sławno.

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.Wgn.pl

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług
opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.