Dodaj ogłoszenie

Przykrycie wielosezonowe do basenu, Wielkopolskie, Poznań

Podziel się:
 

Przykrycie wielosezonowe do basenu

Cena: 166.00 PLN
 
 

Przykrycie wielosezonowe do basenu

Wielosezonowe przykrycie zabezpieczające do basenu SHIELD™ jest efektem długich i pracochłonnych badań rozwojowych w dziedzinie wytrzymałości materiałów, prowadzonych przez amerykańskich naukowców. Nie posiada stelażu, wykonane jest z materiału o bardzo dużej wytrzymałości - POLYPROPYLENE MONOFILAMENT.

Główną i najbardziej istotną zaletą przykrycia jest jego wytrzymałość, która gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom i zwierzętom przebywających w okolicy basenu. Dzięki temu odporne jest ono nawet na celowe wbiegnięcie na przykrycie.

Przykrycie do konserwacji basenu SHIELD™ jest również barierą blokującą odparowywanie wody z basenu- zmniejsza je nawet o 80% ograniczając przy tym koszty używanej chemii do basenów oraz wody.

Zabezpieczenia te mogą być stosowane do basenów każdego kształtu oraz typu: wykonanych z betonu, folii, włókna szklanego, polipropylenu oraz innych materiałów - zlecenia są traktowane indywidualnie i każde przykrycie jest produkowane specjalnie na Twój basen!

Przykrycie dostępne jest w dwóch kolorach: zielonym i niebieskim. Potwierdzeniem solidności wykonania jest 10 letnia gwarancja, która zapewniamy.

Podana cena jest za 1 metr kwadratowy przykrycia. Aby wyliczyć całkowity koszt przykrycia oraz montażu prosimy o kontakt  w wiadomości prywatnej, mailowo lub telefonicznie. 

Lokalizacja:
Wielkopolskie, Poznań
Dodano: 17.07.2019
ID ogłoszenia: 1292675 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 77 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia

Przykrycie wielosezonowe do basenu

Wielosezonowe przykrycie zabezpieczające do basenu SHIELD™ jest efektem długich i pracochłonnych badań rozwojo... Kategoria: Dom - ogród Pozostałe
Wielkopolskie Poznań Dodane: 17-07-2019
Cena: 166.00