Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Prywatny Detektyw- sprawy rozwodowe, zdrady – Testerzy Wierności, Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna

Podziel się:
 

Prywatny Detektyw- sprawy rozwodowe, zdrady – Testerzy Wierności

Cena: 0.00 PLN
 
 

Prywatny Detektyw- sprawy rozwodowe, zdrady – Testerzy Wierności

                                                      Prywatny Detektyw – Testerzy Wierności 


Świadczymy usługi wykrywania zdrady małżeńskiej lub partnerskiej, wykonując fotografie i nagrania które mogą służyć i być wykorzystane przed sądem jak i w trakcie rozmowy domowej. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju gdzie cena usługi jest stała i nie zmienia się czy wykonywana jest w dużym mieście czy lokalnej miejscowości. Z powodu emigracji Polaków poza granicę kraju możemy również przeprowadzić działania na terenie innego kraju. 
Nasi pracownicy to licencjonowani detektywi którzy od lat wykonują swoje czynności wykorzystując wszelkie kruczki tego zawodu aby dokonać i zdobyć tą tzw. jedyną fotografię świadczącą o zdradzie. Korzystamy ze współpracy z innymi firmami detektywistycznymi w całej Polsce aby obniżyć koszty usługi. Taki zespół  i podejście pozwala na specjalistyczne i dokładne wykonanie każdego zlecenia. 


Specjalizujemy się w wykrywaniu zdrad. Działamy jak paparazzi, którzy godzinami przesiadują pod domem gwiazd aby przyłapać je na spotkaniach z innymi osobami lub flirtem z nieznajomym.
Na bieżąco współpracujemy z biurem adwokackim które wspiera nas w działaniach jak i reprezentuje w sądach ale również świadczy usługi dla naszych klientów. 
Jeśli Istnieją tylko przypuszczenia iż psychika ukochanej osoby może być podatna na zaloty płci przeciwnej możemy to sprawdzić. Posiadamy usługę Testerów Wierności, profesjonalistów którzy sprawdzą, potwierdzą lub rozwieją wszelkie wątpliwości skłonności do zdrady.


Z myślą o finansach Państwa przygotowujemy na bieżąco promocje cenowe za usługi, każda promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi. Dla obniżenia kosztów prowadzimy biuro internetowe, starając się wszelkie czynności dokonywać za pośrednictwem telefonu i poczty internetowej, ograniczając spotkania z klientami do minimum.
Szczegółowo chronimy dane osobowe naszych klientów które po zakończeniu każdej sprawy są niszczone. Zapraszamy do kontaktu z pracownikami naszego biura telefonicznie aby określić czas oraz koszty zlecenia. Prosimy w trakcie rozmowy telefonicznej o podanie:

1. Miejscowość (województwo) z jakiej dzwonicie
2. Czy jesteście głównymi zleceniodawcami
3. Streszczenie przedmiotu sprawy
4. Najdogodniejszy czas realizacji zlecenia

 

Świadczymy również prowadzenie tzw. prowokacji sprawdzających psychikę danej osoby czy jest skłonna do zdrady w realu ale również przez portale społecznościowe np. Facebook. Z tego powodu na stale współpracujemy z firmą wyspecjalizowaną w takich usługach która wykonuje je od 6 lat. Wyobraźmy sobie cudowna blond włosa kobieta prosi Cię o pomoc, przystojny uwodzący mężczyzna zaczepia Cię w sklepie to mogą być Testerzy Wierności. Osoby testowane bez jakichkolwiek podejrzeń zostają uwikłane w intrygę aby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ich psychika jest zdolna do dokonania zdrady. Poprzez nasze czynności wielokrotnie dochodzi do tzw. zauroczenia osoby testowanej aby doprowadzić do zdrady.

Nie daj sobie wmówić, że godzinne czatowania twojego partnera z nieznaną ci kobietą, to najzwyklejsza przyjaźń. Flirt przez internet jest o wiele łatwiejszy niż w realu, ale boli równie mocno jak rzeczywisty.


Zaczyna się banalnie: od szybkiego i niespodziewanego rzutu oka na ekran jego komputera. Jest na nim coś, co cię zastanawia, może za dużo uśmiechniętych buziek, serduszek, a może po prostu zdrobnienia nieznanego ci żeńskiego imienia? Milczysz, a potem zaglądasz, kiedy go nie ma w pobliżu, i nagle okazuje się, że twój ukochany pyta "Piękną Nieznajomą" o to, czy ma zamontowaną kamerę internetową i czy korzysta ze skypa: "Później byśmy sobie pogadali...". Później, czyli wtedy, kiedy pójdę spać - myślisz. I już w głowie kiełkuje podejrzenie o zdradę. Skądinąd bardzo słusznie.
Sprawdzimy dla Ciebie poprzez konto FB czy masz czego się obawiać, prowokujemy piszemy zachęcamy do nawiązania znajomości i bliższego flirtowania. Czynności sprawdzające trwają przez okres 30 dni a ich koszt to 1800 zł.

 

Strona zdradydetektyw.pl

Kontakt telefoniczny 503569066

Lokalizacja:
Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
Dodano: 06.01.2019
ID ogłoszenia: 1270138 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 154 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Bydgoszcz)

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Bydgoszcz) Oferujemy POZYCZKA PRYWATNA i Kre... Kategoria: Usługi Fotografia i filmowanie
Kujawsko - pomorskie Bydgoszcz Dodane: 10-11-2019
Cena: 1.00

Testerzy Wierności sprawdzenie wierności uczuć dowody rozwodowe

Chcesz sprawdzić wierność partnera? Pomożemy Ci! Testerzy Wierności Każdy z nas chce wiedzieć czy jego partn... Kategoria: Usługi Pozostałe
Kujawsko - pomorskie Grudziądz Dodane: 09-04-2020
Cena: 450.00

Testerzy Wierności sprawdzenie wierności uczuć dowody rozwodowe

Chcesz sprawdzić wierność partnera? Pomożemy Ci! Testerzy Wierności Każdy z nas chce wiedzieć czy jego partn... Kategoria: Usługi Pozostałe
Kujawsko - pomorskie Toruń Dodane: 09-04-2020
Cena: 450.00

POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie calej Polski

POZYCZKI PRYWATNE dla osób prywatnych i firm. / Dzialamy na terenie calej Polski Oferujemy POZYCZKA PRYWATNA i K... Kategoria: Usługi Pożyczki
Śląskie Katowice Dodane: 02-03-2020
Cena: 0.00

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Gorzów Wielkopolski)

POZYCZKA PRYWATNA i Kredyt Inwestycyjny.dla osób prywatnych i firm.(Gorzów Wielkopolski) Oferujemy POZYCZ... Kategoria: Usługi Pożyczki
Lubuskie Gorzów Wielkopolski Dodane: 27-11-2019
Cena: 1.00