Polanów, mieszkanie bezczynszowe w domu jednorodzinnym z własnym wjazdem i działką

Dodane Piątek, 12 Sierpnia 2022, 11:32:39, ID ogłoszenia: 16906
120000 zł
  • Kategoria: Mieszkania na sprzedaż
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Wyświetleń: 45

Opis ogłoszenia

Polanów, woj. Zachodniopomorskie, lokal mieszkalny z przyziemiem i działką. na sprzedaż, 120 000, -Pln.


Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu domu jednorodzinnego wraz z przyziemiem i działką w miejscowości Polanów, woj. zachodniopomorskie przy ulicy Mariańskie Wzgórze.
Całość jest odrębną własnością w stanie do remontu.

Lokal mieszkalny o powierzchni 51,41 m2 znajduje się na poddaszu domu jednorodzinnego. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, korytarza, łazienki oraz tarasu .
Przyziemie o powierzchni 97,18 m2 składa się z czterech pomieszczeń, które można zaadaptować na powierzchnię mieszkalną lub zagospodarować w dowolny sposób.
Nieruchomość posiada własną działkę oraz wjazd z drogi asfaltowej.

CENA: 120 000.-Pln

Najważniejsze informacje:

- lokal mieszkalny o powierzchni 51,41 m2
przyziemie o powierzchni 97,18 m2
działka o powierzchni
odrębny wjazd z drogi asfaltowej
odrębna własność
położone na wzgórzu w sąsiedztwie lasu
prąd
woda z wodociągu gminnego
kanalizacja gminna
niskie koszty utrzymania ( podatek od nieruchomości)
w stanie do remontu
cena 120 000 .-Pln

Polanów leży w gminie nazywanej przez wielu -Górami Północy-. Wyznaczająca wschodni kraniec województwa zachodniopomorskiego, niewielka gmina, zachwyca dziewiczą przyrodą, przesyconą niemal górskimi krajobrazami, rozległymi zielonymi lasami, urokliwymi jeziorami oraz wijącymi się meandrami rzek i strumyków.
Polanów, o niezwykle urokliwym, małomiasteczkowym klimacie leży u podnóża dwóch gór. Góry Warblewskiej, dawniej zwanej -Wielkim Widokiem-, która jest jednym z najwyższych wzniesień w pobliżu miasta oraz Świętej Góry Polanowskiej, jednej ze Świętych Gór Pomorza. To sięgające swoją historią czasów średniowiecznych miejsce ma w sobie coś mistycznego. Dziś znajduje się tam franciszkańska pustelnia, będąca celem wielu pielgrzymek oraz źródełko, gdzie jak głosi legenda, woda ma cudowną moc. Święta Góra Polanowska znajduje się na trasie Szlaku Jakubowego wiodącego do hiszpańskiego miasta Santiago de Compostela.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.
Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone .