Dodaj ogłoszenie

Pendrive Znanych Producentów, Podkarpackie, Rzeszów

Podziel się:
 

Pendrive Znanych Producentów

Cena: 0.00 PLN
 
 

Pendrive Znanych Producentów

Nasza spółka specjalizuje się w przeprowadzaniu sprzedaży urządzeń z rynku kas fiskalnych. Równocześnie w naszej spółce mamy inne typy urządzeń elektronicznych jak między innymi pendrive, dostępne są w różnorakich pojemnościach.
Oferta naszej firmy to szeroki asortyment urządzeń, co zapewnienie jednostkowego dopasowania pojedynczych urządzeń do potrzeb klientów firmowych jak również indywidualnych.

Umożliwiamy naszym nabywcom urządzenia, jakie pochodzą od renomowanych producentów, a także innowacyjnych urządzeń, opartych na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych. Równocześnie zapewniamy naszym użytkownikom wygodne zakupy za pośrednictwem naszego internetowego sklepu, duży asortyment dostępnych urządzeń oraz krótkie terminy realizowania pojedynczych zamówień.

Zapraszamy do zaznajomienia się z całą propozycją naszej spółki za pośrednictwem naszej strony firmowej oraz do korzystania z produktów naszej firmy!

 

Kontakt:
Pendrive Znanych Producentów
ul.Stroniwska 162,
35-101 Rzeszów
tel. 177157995
ulr: http://taniakasa.net/index.php/pendrive
mail: taniakasa@taniakasa.net

Lokalizacja:
Podkarpackie, Rzeszów
Dodano: 21.03.2018
ID ogłoszenia: 1237380 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 117 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Szukam producentów na rynek czeski i słowacki

Szukam współpracy z firmami, których interesuje sprzedaż swoich produktów na rynek czeski, słowa... Kategoria: Biznes Współpraca
Mazowieckie Warszawa Dodane: 18-05-2018
Cena: 0.00

Pendrive Znanych Producentów

Nasza spółka specjalizuje się w przeprowadzaniu sprzedaży urządzeń z rynku kas fiskalnych. Równocześ... Kategoria: Elektronika - AGD/RTV Pozostałe
Podkarpackie Rzeszów Dodane: 21-03-2018
Cena: 0.00