Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Okolicznościowe iluminacje obiektów, Mazowieckie, Pruszków

Podziel się:
 

Okolicznościowe iluminacje obiektów

Cena: 0.00 PLN
 
 

Okolicznościowe iluminacje obiektów

Jak przyciągnąć większą ilość osób na imprezę okolicznościową? Jak stworzyć coś co wyróżni naszą instytucję, miasto, firmę? W obecnych czasach na pierwsze miejsce wysuwa się iluminacja obiektu. Możecie pomyśleć, że to bardzo drogie rozwiązanie, którego nie jesteście wstanie spiąć w waszym budżecie. Jednak co jeśli takie rozwiązania może być relatywnie tańsze od dostępnych na rynku, a dodatkowo, banalnie łatwe w obsłudze, a dodatkowo uniwersalne, które wykorzystamy podczas każdego wydarzenia.

Takim rozwiązaniem  są urządzenia Lumitrix T2 i Lumibox. Jak działa to rozwiązanie? Lumibox do pracy potrzebuje jedynie projektora biurowego, powierzchni na której chcemy wykonać mapping oraz naszej wyobraźni. Lumitrix T2 jest jeszcze prostszy. Do niego potrzebujemy jedynie powierzchni (również zewnętrznej) plus wyobraźni, ponieważ on projektor ma wbudowany w sobie. Urządzenie pozwala na wyświetlenie różnego rodzaju elementów graficznych np. filmu, animacji, zdjęcia, ale również aplikacje które są w urządzeniu np. twitter, prosta aplikacja do rysowania która pozwoli nam na kolorowanie przestrzeni, gra Tetris. Aplikacje możemy udostępnić publicznie za pomocą QR kodu dzięki czemu po zeskanowaniu go każdy będzie mógł zagrać, lub narysować coś na powierzchni w którą „świecimy”.

Co wyróżnia te urządzenia?

  • Prostota w działaniu i bardzo duże możliwości działania, przy małym nakładzie pracy.
  • Uniwersalność zastosowań, ponieważ urządzenia dla różnej gamy odbiorców od urzędów miast,  firm eventowych, przez instytucje kultury aż po galerie handlowe, czy sklepy.
  • Szybkość działania i łatwość instalacji, ponieważ praktycznie każdy jest w stanie stworzyć multimedialną projekcję w dowolnym miejscu na dowolnym obiekcie
  • Brak ograniczeń tworzenia. Tylko nasza wyobraźnia decyduje co wyświetlimy na budynku.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania zapraszamy do kontaktu. 

Lokalizacja:
Mazowieckie, Pruszków
Dodano: 13.08.2018
ID ogłoszenia: 1258275 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 122 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne wyszukania