Malechowo, mieszkanie 25 m2, bezczynszowe

Dodane Piątek, 12 Sierpnia 2022, 11:32:54, ID ogłoszenia: 16905

Opis ogłoszenia

Malechowo, woj. zachodniopomorskie, mieszkanie bez czynszowe, kawalerka 25 m2, na sprzedaż, 51 000,- PLN.


Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie bez czynszowe o powierzchni 25 m2, znajdujące się w miejscowości gminnej Malechowo. Lokal składa się z jednego pokoju, kuchni, korytarza, łazienki oraz 1/3 udziału w działce o powierzchni 1669 m2.


Mieszkanie w stanie do remontu, wyposażone w energię elektryczną i gminny system wodno kanalizacyjny, Ogrzewanie z pieca węglowego. Znajduje się w parterowym budynku mieszkalnym składającym się z trzech odrębnych lokali. Własne wejście z podwórka.


Nieruchomość położona około 150 metrów od trasy Gdańsk - Szczecin, dojazd drogą asfaltową.
Całość ogrodzona, dwie bramy wjazdowe. Odległość do morza 20 kilometrów.


NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

cena 51 000,- Pln do negocjacji
pełna własność
bez czynszowe, tylko podatek od nieruchomości
powierzchnia mieszkania 25 m2
udział w działce 1669 m2 przy nieruchomości
gminna sieć wodno- kanalizacyjna
do remontu
do morza 20 kilometrów
w miejscowości jest sieć gazowa


Doskonała oferta dla singla lub pary. Malechowo zlokalizowane jest pomiędzy Sławnem a Koszalinem. Nieduża odległość nad morze czyni to mieszkanie świetną i tanią w utrzymaniu bazą wypadową.


Malechowo to wieś gminna otoczona łąkami, polami i lasami. Znajduję się tu ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole, urząd gminy. Jest to miejscowość bardzo dobrze skomunikowana, znajduje się przy trasie Gdańsk ? Szczecin.


Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.


Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.
Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.


Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację . Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone .