Łącko koło Jarosławca, działka budowlana 200 metrów do jeziora Wicko

Dodane Wtorek, 02 Sierpnia 2022, 14:08:25, ID ogłoszenia: 10808

Opis ogłoszenia

Działka budowlana, Łącko, gm. Postomino,pow. sławieński, na sprzedaż , 330 000,-PLN.


Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 300m2, znajdująca się w miejscowości Łącko. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 136, położona jest przy drodze asfaltowej w odległości ok 200 metrów od jeziora Wicko i ok 4 km od miejscowości Jarosławiec. Media ok. 30 metrów . Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkalno letniskową . Jest to doskonała lokalizacja zarówno jako nieruchomość inwestycyjna lub osiedleńcza. Działka o regularnym kształcie. Z okien domu będzie widok na jezioro.


Cena: 333 000,-Pln


Łącko to to nieduża miejscowość z ogromnym potencjałem. Polożenie czyni ją doskonałą bazą wypadową dla osób które lubią mieszkać lub wypoczywać w spokojnej, oddalonej od gwaru okolicy, ale chcą być blisko. W miejscowości znajduje się pomost do cumowania jachtów z zatoczką wyposażoną w toalety, bieżąca wodę oraz energię elektryczną. Pobliski Jarosławiec jest bardzo znaną miejscowością letniskową z mnóstwem atrakcji dla turystów.


Najważniejsze informacje
-cena 330 000Pln
-powierzchnia działki 2300m2
-położona przy drodze asfaltowej
-odległośc do jeziora Wicko 200m
-odległość do Jarosławca ok 4 km
-przez Lącko biegnie miedzynarodowa ścieżka rowerowa


Oferta warta polecenia, zapraszam do kontaktu.


OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA! KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.


W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę na terenie nieruchomości. WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Sławnie ul. Basztowa 3a 76-100 Sławno


Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub remont nieruchomości.Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne inormacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone