Dodaj ogłoszenie

KURS AKUPRESURY STÓP I DŁONI, Dolnośląskie, Wrocław

Podziel się:
 

KURS AKUPRESURY STÓP I DŁONI

Cena: 400.00 PLN
 
 

KURS AKUPRESURY STÓP I DŁONI

Holistyczną wiedzę o akupresurze (stymulowanie odpowiednich punktów znajdujących się na naszym ciele) można wykorzystać nie tylko dla wspomagania leczenia różnych problemów zdrowotnych, chorób i dolegliwości, jest również sposobem na działania profilaktyczne, wzmacniające nasze organizmy. Masaż akupresurowy pobudza krążenie krwi, limfy i płynów ustrojowych, dzięki czemu przenoszona jest większa ilość substancji budulcowych, tlenu, hormonów, enzymów, przeciwciał odpornościowych. Pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu, usprawnia układ immunologiczny. Akupresura stóp i dłoni jest metodą kompleksową i efektywną, przynoszącą poprawę zdrowia na poziomie fizycznym i psychicznym.

Na kurs we Wrocławiu zaprasza HAGALAZ "TERAPIE NATURALNE" i prowadząca zajęcia Małgorzata Beata Bodzek.

Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych alternatywnymi sposobami leczenia, terapeutów, chcących rozszerzyć wachlarz usług w swoich gabinetach lub ludzi poszukujących informacji jak pomóc sobie czy rodzinie w przypadku konkretnych problemów zdrowotnych. Kurs obejmuje tematy m.in. z zakresu: anatomii i fizjologii, profilaktyki, wskazań i przeciwwskazań do stosowania terapii, BHP, metod wykrywania zakłóceń w organizmie, zasad masowania receptorów, reakcji organizmu na przebieg terapii, wpływu rozwoju osobistego terapeuty na efektywność zabiegów, zależności między energetycznymi zaburzeniami w środowisku a zdrowiem człowieka.

Dlaczego warto? Uczestnicy, podczas trwania kursu poznają nie tylko teorię refleksoterapii, ale też jej praktyczną stronę, popartą wieloletnim doświadczeniem osoby prowadzącej. Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalne skrypty, materiały szkoleniowe, wskazówki dotyczące wspomagania leczenia konkretnych chorób oraz szablony do ćwiczeń.Zajęcia wzbogacone są o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, bańki lekarskie, bańki chińskie, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny, świecowanie i konchowanie uszu). Dbamy o to, by kursanci opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, dlatego maksymalna ilość uczestników to sześć osób (obowiązuje kolejność zapisów).

Część praktyczna i czas jej trwania dostosowany jest do potrzeb ćwiczących (z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie).

Na życzenie uczestników, kurs może być poszerzony o tematykę dotyczącą akupresury twarzy, czyli jak bez zbędnych, drogich preparatów, jedynie za pomocą stymulacji odpowiednich punktów akupresurowych, zachować urodę na długie lata, spowalniając procesy starzenia się organizmu.

Po kursie istnieje możliwość bezpłatnych konsultacji z osobą prowadzącą.

Kursy organizowane cyklicznie, zakończone otrzymaniem Certyfikatu Centrum Terapii Naturalnych "Hagalaz (rejestr instytucji szkoleniowych, nr. ewidencyjny: 2.02/00185/2016)

KOSZT: 400 zł (w cenie materiały szkoleniowe). Cena dotyczy kursów grupowych.

TERMIN: Wrocław, 28 lipca 2018r.  (godz. 11 - 18). 

INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ USTALENIA TERMINÓW ALTERNATYWNYCH (KURSY INDYWIDUALNE). DODATKOWA OPŁATA 300 zł.

 

hagalaz

Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Dodano: 04.07.2018
ID ogłoszenia: 1251566 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 71 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

KURS AKUPRESURY STÓP I DŁONI

Holistyczną wiedzę o akupresurze (stymulowanie odpowiednich punktów znajdujących się na naszym ciele) można ... Kategoria: Usługi Zdrowie - uroda
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 04-07-2018
Cena: 400.00

Pocenie stóp

Szukasz dobrego preparatu na potliwość stóp ? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Nasza firma Stoppot z wielkim za... Kategoria: Zdrowie - Uroda Kosmetyki
Łódzkie Tomaszów Mazowiecki Dodane: 23-07-2018
Cena: 0.00

KURS "AKUPRESURA STÓP I DŁONI"

Holistyczną wiedzę o akupresurze (stymulowanie odpowiednich punktów znajdujących się na naszym ciele) można ... Kategoria: Nauka Pozostałe
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 04-07-2018
Cena: 400.00

Podaruj ukochanej prezent - kryształ 3D z SERCEM na dłoniach

Kryształ 3D z motywem serca ofiarowywanego ukochanej to nasza propozycja wyjątkowego prezentu, którym okażesz ... Kategoria: Dom - ogród Dekoracje - ozdoby
Wielkopolskie Poznań Dodane: 09-02-2019
Cena: 162.00