Jezierzany koło Jarosławca, działka budowlano rekreacyjna zagospodarowana domkami dla turystów

Dodane Piątek, 15 Lipca 2022, 11:02:14, ID ogłoszenia: 10807

Opis ogłoszenia

Działka rekreacyjno-budowlana, 1029 m2, Jezierzany, gm. Postomino, na sprzedaż , 619 000 PLN,-.



Na sprzedaż działka budowlana z możliwością zabudowy jednorodzinnej lub rekreacyjnej położona w miejcowości Jezierzany, gmina Postomino, pow Sławieński, woj. Zachodnopomorskie, o powierzchni 1029 m2. Numer ewidencyjny 183/1, regularny kształt, dojazd drogą utwardzoną. Działka zagospodarowana, porośnieta trawnikiem. Na działce znajdują się dwa domki letniskowe z pełnym wyposażeniem dla turystów, o powierzchni 35 m2 każdy. Przygowane są również podstawy oraz infrastruktura pod kolejne trzy domki. Jezierzany to spokojna i urokliwa miejscowość położona dwa kilometry od Jarosławca, znanej miejscowości wypoczynkowej, oraz ok jednego kilometra od jeziora Wicko.


Cena: 619 000,-PLN


Media: działka uzbrojona, woda, kanalizacja, elektryczność
Lampa przy wjeździe na nieruchomość
Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną
Domki dla turystów z pełnym wyposażeniem
Rowery 7szt
Huśtawki i ławki ogrodowe.


Nieruchomość ma charakter inwestycyjny. Domki letniskowe wybudowane w latach 2020, 2021, sześcioosobowe, Każdy składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz tarasu. W pełni wyposażone, udostępnione turystom. Dodatkowe wyposażenie to grille, huśtawki ogrodowe, piaskownica. Pobliskość Jarosławca czyni działkę doskonałą bazą wypadową dla osob, które nie przepadaja za gwarem i tłocznościa nadmorskich miejscowości, ale chcą być blisko.


Jezierzany to spokojna i cicha miejscowość, nie ma tu molochów turystycznych, jest za to mnóstwo zieleni, spokój, wiatrakowe farmy widoczne z oddali, trasy rowerowe. Wicko to niezwykle malownicze jezioro nadbrzeżne, które oddzielone jest od morza mierzeją pokrytą lasem. Długość jeziora to 5, 1 km, zaś jego szerokość wynosi 3, 7 km. To świetne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi, ale też dla tych, którzy pragną o odpoczynku w ciszy i spokoju. Gorąco polecamy wizytę nad Jeziorem Wicko osobom, które chcą porządnie wypocząć na łonie natury. Jezioro Wicko przedzielone jest na dwie części. Oddziela je półwysep na część zachodnią (mniejszą) i część wschodnią większą. Między półwyspem, a północną częścią jeziora znajduje się płytka cieśnina z licznymi głazami podwodnymi jak i jednym wystającym z wody. Na jeziorze znajdują się pomosty nadające się do cumowania jachtów. Są to: Jezierzany, Łącko (z toaletami, bieżącą wodą i energią elektryczną), można łowić tu ryby.





OFERTA BEZPOŚREDNIA KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA PROWIZYJNEGO POŚREDNIKA!
KOSZTY ZWIĄZANE Z WYNAGRODZENIEM POŚREDNIKA PONOSI SPRZEDAJĄCY.




W razie jakichkolwiek pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się na wizytę na terenie nieruchomości
Oferta warta polecenia, zapraszam do kontaktu.


WGN Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami oddział w Sławnie
ul. Basztowa 3a
76-100 Sławno
tel: 781 209 155

Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sławno, ul. Basztowa 3a. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.