Dodaj ogłoszenie

Ogłoszenie archiwalne.

Iluminacje na 100-lecie Odzyskania Niepodległości, Mazowieckie, Pruszków

Podziel się:
 

Iluminacje na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Cena: 0.00 PLN
 
 

Iluminacje na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

11 listopada przypada 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji wiele miast, dzielnic, instytucji przygotowuje wiele atrakcji dla mieszkańców, które mają uświetnić ten wyjątkowy dla naszego kraju dzień.

Jednym z elementów jakie idealnie wpisują się w świętowanie, promowanie tego wydarzenia wśród mieszkańców jest iluminacja obiektów. Może wydawać się, że taki projekt jest drogi szczególnie jeśli mówimy o jednorazowym wydarzeniu i nie wpasuj się w budżet. Nie musi tak być, na rynku pojawiło się rozwiązanie. Lumitrix T2 oraz Lumibox to rozwiązania relatywnie tańsze od standardowo dostępnych na rynku, dodatkowo łatwe w obsłudze i co najważniejsze uniwersalne, ponieważ możemy je wykorzystać podczas różnego rodzaju imprez, świtą okolicznościowych.

Jak to działa? Na przykładzie urządzenia Lumibox, potrzebujemy jedynie dodatkowego proste projektora biurowego oraz powierzchni, na której chcemy wykonać mapping. (Lumitrix T2 jest jeszcze prostszy, zewnętrzny i nie wymaga dodatkowego projektora, ponieważ ma go w sobie wbudowanego). Urządzenie pozwala nam na wyświetlanie różnego rodzaju elementów graficznych np. filmu, animacji, zdjęcia, ale również aplikacje które są w urządzeniu np. twitter, prosta aplikacja do rysowania która pozwoli nam na kolorowanie przestrzeni, gra Tetris. Aplikacje możemy udostępnić publicznie za pomocą QR kodu dzięki czemu po zeskanowaniu go każdy będzie mógł zagrać, lub narysować coś na powierzchni w którą „świecimy”.

Prostota działania tych urządzenia oraz zakres ich funkcjonalności zapewniają nam bardzo duże możliwości działania, a przy małym wkładzie pracy, możemy sami tworzyć również nowe animacje. To doskonałe rozwiązanie dla szerokiej gammy odbiorców od urzędów miast,  firm eventowych, przez instytucje kultury aż po galerie handlowe, czy sklepy. Możliwości, szybkość działania oraz łatwość instalacji sprawia, że praktycznie każdy jest w stanie stworzyć multimedialną projekcję w dowolnym miejscu na dowolnym obiekcie. Tego typu rozwiązanie to zarazem coś nowego, a zarazem interesującego dla odbiorcy. W przypadku urządzeń oferowanych przez Lumitrix, tak naprawdę jedynym co ogranicza naszą pracę, jest nasza wyobraźnia.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja:
Mazowieckie, Pruszków
Dodano: 13.08.2018
ID ogłoszenia: 1258274 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 99 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne wyszukania