Dodaj ogłoszenie

Deante Baterie, Śląskie, Łaziska Górne

Podziel się:
 

Deante Baterie

Cena: 0.00 PLN
 
 

Deante Baterie

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą baterii łazienkowych i kuchennych Deante dostępnych w naszym sklepie internetowym. Cechują się one wyjątkową estetyką. Deante baterie dostępne są w efektownych wzorach, nowoczesnych i klasycznych.

W procesie produkcji baterii wykorzystywane są nowoczesne, wiodące technologie i luksusowe materiały. Daje to możliwość kupującemu idealnego ich dopasowania do aranżacji wnętrza łazienki czy kuchni. Dzięki temu każde pomieszczenie nabiera unikalnego charakteru.

W naszej ofercie odnajdziecie Państwo kolekcje baterii umywalkowych, wannowych, natryskowych, bidetowych, kuchennych oraz egzemplarze do montażu podtynkowego, a w każdej kolekcji mamy do zaoferowania wielki wybór wzorów, umożliwiając tym samym każdemu klientowi podkreślenie jego własnego stylu. Poszczególne elementy zostały zrobione z materiałów, które nie ulegają korozji i są odporne na wilgotne środowisko, jakie panuje w łazience.

Deante baterie są objęte 7-letnią gwarancją.

Kontakt:
Deante Baterie
ul. Wąska 9
43-170 Łaziska Górne
512 660 410
sklep@remontowy.com.pl
http://www.remontowy.com.pl/category/armatura

Lokalizacja:
Śląskie, Łaziska Górne
Dodano: 07.02.2018
ID ogłoszenia: 1232204 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 73 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

Deante Baterie

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą baterii łazienkowych i kuchennych Deante dostępnych w naszym sklepie intern... Kategoria: Dom - ogród Pozostałe
Śląskie Łaziska Górne Dodane: 07-02-2018
Cena: 0.00