Dodaj ogłoszenie

Copywriter z lekkim piórem i pomysłem - dam Wam słowo!, Mazowieckie, Warszawa

Podziel się:
 

Copywriter z lekkim piórem i pomysłem - dam Wam słowo!

Cena: 40.00 PLN
 
 

Copywriter z lekkim piórem i pomysłem - dam Wam słowo!

NIE PISZ JAK WSZYSCY - PISZ JAK GOOGLE MÓWI, ŻE MA BYĆ NAPISANE!
Czy wiesz, że większość firm zleca pisanie krótkich i bezwartościowych tekstów?
A nawet skraca teksty na swojej stronie WWW, aby strona wyglądała ładnie. To wielbłąd! Zaraz powiem Ci dlaczego!
Czy wiesz, że na jednej podstronie Google sugeruje, aby było 900 słów tekstu? To prawie 4500 znaków. Ile jest na Twojej stronie WWW? Policz i sprawdź, czy jesteś przygotowany pod SEO!

Google = Internet / traffic Bible - Google jest biblią internetu i chociażbyś się z tym nie zgadzał, tak już jest. Gdy pogodzisz się z tym faktem, będziesz wiedział więcej, niż Twoja konkurencja!

Dłuższe teksty nie pisze się dla ludzi, ale dla wyszukiwarki Google oraz jej botów. Dłuższych tekstów nie pisze się, aby Cię oszukać i nabić kieszenie Twoimi pieniędzmi. Dłuższe teksty pisze się, bo Google mówi, że tak ma być!

Google to wyszukiwarka tekstowa i mało obchodzi ją czy Twoja strona jest piękna, wyświetla wspaniałe animacje, coś się rotuje, a zdjęcia podskakują i robią fikołki. Google odczytuje sam tekst oraz to, co zawarte jest w znacznikach meta (tytuły, opis, słowa kluczowe) - cała reszta, jest dla Twojego Ego i słusznego przekonania, że klienci czytają wzrokowo. To prawda. Jest jednak jedno "ALE"...

Jeśli szukasz Copywritera, który napisze dla Ciebie teksty zgodnie z wyszukiwarką Google oraz jej wytycznymi, zgłoś się do mnie. Nie napiszę dla Ciebie tekstów SEO, które wydają mi się dobre. Napiszę dla Ciebie takie teksty, które Google przeczyta i odpowie na ten przekaz wyższymi wynikami wyszukiwania Twojej strony w Google na wybrane przez Ciebie frazy kluczowe.

Czy wiesz, że większość sukcesu wysokich wyników, nie jest wcale zdobywanie linków i sztuczne zakładanie kont na forach albo dodawanie Twojej firmy do katalogów? Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do mnie!

DLACZEGO NIE DODAŁEM DO TEGO OGŁOSZENIA ŻADNEGO PIĘKNEGO I ZACHWYCAJĄCEGO TWÓJ WZROK ZDJĘCIA? DOMYŚL SIĘ! EWENTUALNIE PRZECZYTAJ TO OGŁOSZENIE RAZ JESZCZE...

Lokalizacja:
Mazowieckie, Warszawa
Dodano: 12.02.2020
ID ogłoszenia: 1309764 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 10 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

SPECJALNA OFERTA do 200 tys, spłać chwilówki, kredyty z lekkim RRSO 9,3%

Okres kredytowy 120 lub 144 miesięcy.Kwoty Kredytu 200 tys bądź nawet 250 tys.Telefon: 730 809 809 Konsolidujemy:-Chw... Kategoria: Usługi Pożyczki
Mazowieckie Warszawa Dodane: 16-07-2019
Cena: 0.00

Copywriter z lekkim piórem i pomysłem - dam Wam słowo!

NIE PISZ JAK WSZYSCY - PISZ JAK GOOGLE MÓWI, ŻE MA BYĆ NAPISANE!Czy wiesz, że większość firm zleca pisanie ... Kategoria: Usługi Dla firmy - biura
Mazowieckie Warszawa Dodane: 12-02-2020
Cena: 40.00