Dodaj ogłoszenie

CERTYFIKOWANY KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI, Dolnośląskie, Wrocław

Podziel się:
 

CERTYFIKOWANY KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Cena: 500.00 PLN
 
 

CERTYFIKOWANY KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

Z radością zapraszamy Was na profesjonalny kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui - pełnego harmonii, piękna i gracji, działającego na głębokich i subtelnych poziomach sfery psychofizycznej. Masaż Lomi Lomi Nui jest jednym z elementów, które składają się na hawajski system pracy z ciałem – KINO MANA. 

Masaż Lomi Lomi Nui oferowany jest w wielu ośrodkach SPA, Wellness i innych miejscach odnowy biologicznej na całym świecie. Masaż ten może być prawdziwą sztuką – sztuką uzdrawiającego dotyku. Można ją opanować tylko przez trening własnego ciała, pracę nad sobą i poprzez poznanie zjawiska "energii ciała" –po hawajsku "kino mana". 

Jak tę energię budować, jak z niej korzystać dla siebie, jak poprzez taniec (Hula), masaż (Lomi Lomi), ruch i świadomość, doświadczyć cennych zmian w sobie tak, aby móc pomagać innym? 

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do nauki masażu Lomi Lomi Nui. Masaż ten jest zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów chętnych poznawać, praktykować i wprowadzać świadome zmiany w swoim życiu. Chcemy Was zaprosić i nauczyć doświadczać tych pięknych zmian. 

Masaż szczególnie polecany osobom zestresowanym, cierpiącym na bezsenność, przy stanach napięcia nerwowego czy w depresji. 

PROWADZĄCA: Renata Siepietowska - od wielu lat prowadzi gabinet masażu i kosmetyki „Re Studio” we Wrocławiu. Stale praktykuje i podnosi swój warsztat pracy z ciałem, tak w kraju i za granicą /Austria, Italia, Słowacja, Kanada, Hawaje/. Dyplomowana fizjoterapeutka, od 2008r. certyfikowany nauczyciel masażu Lomi Lomi Nui, instruktor i praktyk KINO MANA - hawajskiej pracy z ciałem. Absolwentka szkoły ALOHA INTERNATIONAL.

MIEJSCE I TERMIN: Wrocław - zajęcia w kameralnej grupie odbędą się w cyklu weekendowym:

4 spotkania sobotnio-niedzielne (godziny 9.30 - 18.30) 

I spotkanie: 2- 3 czerwca 2018r., 

II spotkanie: proponowana data 21 - 22 lipca 2018r. 

Kolejne terminy dwóch ostatnich spotkań do ustalenia z uczestnikami. 

KOSZT: 500 zł za dwa dni weekendowych zajęć. 

Uwaga - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. 

Po zakończeniu zajęć, uczestnik otrzymuje Dyplom ukończenia kursu KINO MANA I. 

Dla osób zainteresowanych proponowany jest zaawansowany kurs KINO MANA II (daty do ustalenia). Dyplom ukończenia kursu KINOMANA I i II według wymogów organizacji Aloha International umożliwia kontynuowanie nauki na zajęciach prowadzonych przez nauczycielkę z Hawajów, która przyjeżdża do Polski co roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące kursu pod numerem telefonu: 607 063 768 lub e-mail: renata.siepietowska@gmail.com. 

ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509354808.

Renata Siepietowska

Lokalizacja:
Dolnośląskie, Wrocław
Dodano: 13.05.2018
ID ogłoszenia: 1243860 Odpowiedź na ogłoszenie
Ogłoszenie wyświetlono 87 razy
 

Odpowiedź na ogłoszenie (Aby wysłać zapytanie na ogłoszenie musisz wypełnić wszystkie pola)

Twoje imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Treść Twojego zapytania:
 
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z treścią Regulaminu, w tym z zapisami informującymi o fakcie i zakresie przetwarzania moich danych osobowych oraz o osobie Administratora Danych Osobowych (ADO), i w pełni akceptuję ich treść.
 
Podobne ogłoszenia Podobne wyszukania

WARSZTATY MASAŻU PUNKTOWEGO TWARZY I GŁOWY

Zapraszamy serdecznie na warsztaty masażu punktowego twarzy i głowy, którego wszechstronne działanie ma dobroc... Kategoria: Usługi Pozostałe
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 27-06-2018
Cena: 300.00

Studio Dewi- strefa masażu - Gdynia

Od tego czasu staramy się tworzyć bezpieczne i przyjemne środowisko, w którym można zostawić swoje codzienne... Kategoria: Usługi Zdrowie - uroda
Pomorskie Gdynia Dodane: 07-10-2018
Cena: 130.00

17.09 Kurs masażu klasycznego z elementami masażu sportowego i kosmetycznego

Szkoła Masażu BIO-RELAX (AD 1989) ZAPRASZA NA Kurs masażu klasycznego z elementami masażu sportowego i k... Kategoria: Nauka Pozostałe
Małopolskie Kraków Dodane: 17-08-2018
Cena: 520.00

WARSZTATY MASAŻU PUNKTOWEGO TWARZY I GŁOWY

Zapraszamy serdecznie na warsztaty masażu punktowego twarzy i głowy, którego wszechstronne działanie ma dobroc... Kategoria: Zdrowie - Uroda Medycyna niekonwencjonalna
Dolnośląskie Wrocław Dodane: 27-06-2018
Cena: 300.00

KURS MASAŻU I i II stopnia

Kurs masażu kierowany jest do osób, które nie posiadają doświadczenia oraz zawodowców, któ... Kategoria: Nauka Szkolenia
Lubelskie Lublin Dodane: 28-05-2018
Cena: 999.00